PSYCHOLOG BIAŁYSTOK

PSYCHOTERAPEUTA BIAŁYSTOK

Centrum Psychologii i Psychoterapii RAZEM znajduje się w Białymstoku, 2 km od centrum miasta przy ul.Zagumiennej 10C. Założycielką jego jest Katarzyna Jakubczyk-Zimny – psycholog, psychoterapeuta, edukatorka Pozytywnej Dyscypliny.

Centrum RAZEM powstało po to, by zapewnić kompleksową i specjalistyczną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną osobom, które zmagają się z trudnościami emocjonalnymi, doświadczają cierpienia w różnych obszarach swojego życia. Dlatego też Centrum skupia wysokowykwalifikownych specjalistów dbających o jak najwyższą jakość swojej pracy – ciągle podnoszących swoje kwalifikacje i przestrzegających zasad etyki pracy psychologa bądź psychoterapeuty.

W naszym Centrum Psychologii i Psychoterapii RAZEM pomoc i leczenie jest ukierunkowane na cel, a więc zindywidualizowane, wspierające, empatyczne i pełne szacunku dla wysiłków jednostki na rzecz zmiany i powrotu do zdrowia.

Centrum Psychologii i Psychoterapii RAZEM to miejsce gdzie wspieramy i wzmacniamy naszych klientów oferując rozwiązania w stanach depresji, lęków, nadużyć i stresu, poprzez opiekę wyszkolonego zespołu specjalistów z pasją.

Odkryj naszą ofertę etycznych i profesjonalnych usług dla dzieci, młodzieży, rodziców, rodzin, mężczyzn i kobiet.