Marlena Dubieniecka - zdjęcie

Nazywam się Marlena Dubieniecka i jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł magistra psychologii. Obecnie kontynuuję moją edukację na podyplomowych studiach z przygotowania pedagogicznego dla psychologów. Odbyłam również szkolenie Trenera Umiejętności Społecznych I i II stopnia, gdzie zdobyłam niezbędne kompetencje do prowadzenia i projektowania zajęć TUS.

Moja dotychczasowa ścieżka zawodowa skoncentrowana jest na pracy z dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie w tym obszarze zdobywałam podczas pracy w przedszkolu oraz szkole podstawowej na stanowisku psychologa, a także w trakcie praktyk w Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży na Oddziale Dziennym Psychiatrii w Białymstoku. 

Na co dzień angażuję się w pracę z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu w poradni psychologiczno-pedagogicznej podczas spotkań indywidualnych oraz w formie grupowych Treningów Umiejętności Społecznych.  

Niezmiennie rozwijam moje kompetencje poprzez udział w szkoleniach i kursach, co pozwala mi na zdobywanie aktualnej wiedzy i dostosowywanie się do dynamicznych potrzeb dziedziny psychologii.

W pracy z klientami stawiam na indywidualne podejście oraz budowanie relacji terapeutycznej pełnej zrozumienia,  a także tworzenie atmosfery sprzyjającej do współpracy.  Serdecznie zapraszam 🙂