Nazywam się Małgorzata Reducha i jestem dyplomowanym psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Ukończyłam Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej MKN w Krakowie, akredytowany przez European Association for Psychotherapy (EAP), European Association for Integrative Psychotherapy (EAIP) oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej i Systemowej (PTPIiS).
Ukończyłam kurs diagnozy klinicznej DSM-IV-TR i nowości w DSM-5. Odbyłam wielogodzinne szkolenia w zakresie integratywnej systemowej psychoterapii krótkoterminowej oraz psychoterapii zaburzeń depresyjnych, lękowych i posttraumatycznych.
Mam wykształcenie humanistyczne, ukończyłam również studia podyplomowe w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Od wielu lat zawodowo zajmuję się pomocą innym ludziom.
Pracuję w podejściu integratywnym. Korzystając z różnych nurtów psychoterapeutycznych dostosowuję metody pracy do indywidualnych potrzeb pacjentów. Prowadzę konsultacje i sesje indywidualne osób dorosłych oraz psychoterapię par i rodzin. Specjalizuję się w pracy z osobami doświadczającymi lęków, objawów depresyjnych, zmagającymi się z kryzysem w relacjach z bliskimi lub w pracy. Pomagam radzić sobie z cierpieniem, samotnością, stresem, nerwicą. Pracuję także z kobietami oczekującymi dziecka oraz mającymi problemy z zajściem w ciążę, doświadczającymi niepokoju, lęku lub poczucia winy. Pomagam również rodzicom w zakresie kłopotów wychowawczych z nastolatkami.
Stale poszerzam swoją wiedzę i kompetencje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Przestrzegam zasad Kodeksu etyki zawodowej Polskiej Federacji Psychoterapii.

Aby umówić się na konsultację, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 518-575-515.