Magdalen Grześ – psycholog Białystok, psycholog dla dzieci Białystok

Nazywam się Magdalena Grześ, jestem psychologiem. Zajmuję się w terapią dzieci, młodzieży, młodych dorosłych i rodzin. Jestem w trakcie odbywania Kursu Psychoterapii Systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.

Aktualnie pracuję w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Białymstoku, gdzie zajmuję się diagnozą i terapią psychologiczną dzieci i młodzieży, wsparciem rodziców poprzez porady, konsultacje i prelekcje o tematyce trudności emocjonalnych dzieci i młodzieży. Doświadczenie edukacyjne i zawodowe zdobywałam w różnych zakątkach Polski – odbyłam praktyki psychologiczne m.in. w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Choroszczy, w Szkole Podstawowej nr 22 w Poznaniu, IV Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku.Pracowałam w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Górniczej, Domu Pomocy Społecznej w Siemianowicach Śląskich oraz Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku.

Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ze specjalnościami psychologia edukacji i psychologia zdrowia. Podczas studiów ukończyłam kurs przygotowania pedagogicznego. W swojej pracy skupiam się na budowaniu relacji opartej na zaufaniu oraz zauważaniu indywidualnych potrzeb klienta. Udzielam wsparcia dzieciom, młodzieży i młodym dorosłym doświadczającym trudności emocjonalnych w życiu codziennym oraz przeżywającym kryzys. Pomagam w radzeniu sobie z doświadczanymi lękami, trudnościami w relacjach interpersonalnych oraz z odczuwanym brakiem samoakceptacji. Wspomagam rodziców, którzy mają trudności z komunikacją i budowaniem relacji ze swoimi dziećmi. Oferuję terapię rodzinną, co umożliwia wsparcie nie tylko indywidualne, ale także systemowe.

Magdalena Grześ – ZnanyLekarz.pl