Maciej Olechnowicz

Nazywam się Maciej Olechnowicz. W Centrum Psychologii i Psychoterapii RAZEM prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną. Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi, także z osobami po kryzysach zdrowia psychicznego, z diagnozą spektrum autyzmu oraz orzeczoną niepełnosprawnością. 

Zapraszam osoby doświadczające różnych trudności: 

  • obniżenia nastroju, 
  • odczuwających lęk, 
  • problemów osobowościowych, 
  • w relacjach z innymi, 
  • w radzeniu sobie z emocjami. 

Ukończyłem studia psychologiczne na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Jestem analitykiem transakcyjnym w procesie szkolenia w AT (Psychoterapia). Posiadam Certyfikat TA 101 z zakresu Analizy Transakcyjnej oraz ukończyłem 1 – roczne studium z zakresu AT. 

W swojej praktyce wspieram klientów w osiąganiu autonomii. Pracuję zgodnie z zasadami etyki zawodowej psychologa. Pracuję pod superwizją.

Pracowałem jako psycholog w Warsztatach Terapii Zajęciowej, Środowiskowym Domu Samopomocy, Poradni dla Dzieci i Młodzieży (I stopień referencyjny), Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Stowarzyszeniu Inicjatyw Społecznych Mary i Max zajmującym się wsparciem nastolatków w spektrum autyzmu.

Prywatnie lubię spędzać wolny czas czytając, słuchając muzyki. Lubię dłuższe wypady rowerowe oraz trenuję do ultramaratonów biegowych.

Maciej Olechnowicz – ZnanyLekarz.pl