Psycholog Białystok, psychoterapeuta Białystok
Katarzyna Jakubczyk-Zimny

Psycholog Białystok, Psychoterapeuta Białystok

Psycholog Białystok. Nazywam się Katarzyna Jakubczyk-Zimny. Z wykształcenia jestem psychologiem, psychoterapeutą, pedagogiem, trenerem. Na co dzień pracuję z dziećmi i dorosłymi. Prowadzę warsztaty dla rodziców metodą rozwijaną od ponad 35 lat, wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności.  
W swojej pracy koncentruję się na wspieraniu osób, wyznaczaniu i osiąganiu celów osobistych. Pracuję z osobami poszukującymi swojej drogi, którzy stoją przed ważnymi decyzjami. Pomagam w określeniu, wydobyciu i wykorzystaniu swojego potencjału w różnych aspektach życia. Posiadam doświadczenie zarówno w pracy z dorosłymi jak i z dziećmi. Specjalizuję się m.in w rozwiązywaniu problemów z zakresu kryzysów emocjonalnych, depresji, nadmiernego stresu, problemów z samooceną. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i głęboko wierzę, że zmiany są możliwe jeżeli tylko pozwolimy odkryć do nich drogę. 

Wykształcenie

Magister psychologii- psychologia kliniczna, pedagog- pedagogika resocjalizacyjna. Studia podyplomowe: przygotowanie pedagogiczne, autyzm. Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny, Trener- Trening Zastępowania Agresji I stopień. Obecnie jestem w trakcie 4,5-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w nurcie integracyjnym. Odbyłam również szkolenie z zakresu terapii dzieci z autyzmem. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie

Obecnie pracuję w Centrum Psychologii i Psychoterapii RAZEM, którego jestem założycielką. Doświadczenie zdobywałam w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku na  Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, w Niepublicznej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej In-Progres w Siemiatyczach, w Specjalistycznym Przedszkolu In-Progres w Siemiatyczach oraz prywatnym gabinecie w Białymstoku.
Moją pasją jest praca z ludźmi, możliwość ich poznawania i budowania relacji pomocowych. Bardzo ważne jest dla mnie stworzenie atmosfery dyskrecji i poszanowania, aby klient mógł poruszać ważne dla siebie tematy w poczuciu akceptacji i bezpieczeństwa. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach.

Zapraszam do rezerwacji terminu wizyty poniżej, lub klikając w link „rezerwacja wizyty” https://razem.bialystok.pl/rezerwacja-wizyty/

Katarzyna Jakubczyk-Zimny – ZnanyLekarz.pl