Gabriela Lasocka - psycholog Białystok

Nazywam się Gabriela Lasocka, jestem psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe na kierunku Podyplomowe Studia Pedagogiczne. Jestem certyfikowanym trenerem metody TUS – I stopnia Treningu Umiejętności Społecznych (certyfikat nr 66/09/2020) oraz II stopnia Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (certyfikat nr 126/09/2020).

Zajmuję się diagnozą i terapią psychologiczną, poradnictwem psychologiczno-pedagogicznym oraz psychoedukacją. Pracuję indywidualnie z dziećmi i młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Na każdej sesji staram się stworzyć przyjemną i rozluźniającą atmosferę.  W swojej pracy najbardziej cenię sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa moich klientów. Najważniejsze jest dla mnie zbudowanie relacji opartej na akceptacji oraz zaufaniu. Udzielam wsparcia i pomocy psychologicznej osobom doświadczającym kryzysu, lęku, trudności
w relacjach, stresu, niskiej motywacji oraz przeżywającym trudne wydarzenia. W swojej pracy wykorzystuję podejście integracyjne, dostosowuję formę i metodę terapii do indywidualnych potrzeb. Opieram się na kodeksie etyki zawodowej psychologa, u podstaw której leży poszanowanie godności każdej osoby. 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Białymstoku, Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych, Pogotowiu Opiekuńczym oraz Prywatnej Szkole Podstawowej. Stale poszerzam swój zakres wiedzy, ukończyłam liczne szkolenia m.in.: „Trening umiejętności prowadzenia dialogu motywującego i skoncentrowanego na rozwiązaniach w pracy z rodziną”, „Praca z rodziną z problemem przemocy”, „Przemoc wobec dzieci: rozpoznawanie symptomów i podejmowania interwencji”, „Borderline w praktyce psychoterapeuty – strategie pracy terapeutycznej i rola relacji terapeutycznej”. Obecnie jestem w trakcie Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej organizowany przez Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie. W celu świadczenia najwyższej jakości usług, swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W wolnych chwilach spaceruje z psami, czytam kryminały i spędzam czas z bliskimi.

Gabriela Lasocka – ZnanyLekarz.pl