Nazywam się Beata Porębska.
Pracuję z osobami dorosłymi wspierając i pomagając im w radzeniu sobie z różnorodnymi trudnościami życiowymi. Obszarem mojej pracy są zaburzenia nastroju, zaburzenia osobowości, lęk, problemy w relacjach z innymi, objawy psychosomatyczne, poczucie samotności, obniżona samoocena, trudności adaptacyjne. Przeprowadzam diagnostykę psychologiczną. Pracuję z osobami z zaburzeniami funkcji poznawczych, obniżeniem nastroju i jakości życia w wieku starszym, wspieram opiekunów osób chorujących na otępienie.

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim oraz studia podyplomowe z Diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej oraz Psychosomatyki i somatopsychologii. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie zdobywałam na Oddziale Dziennym Psychogeriatrii, w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Zespole Leczenia Środowiskowego, Szpitalu Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowym, Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym.

Swoją praktykę prowadzę z zachowaniem najwyższych standardów etycznych, poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach, kursach, warsztatach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.
Zapraszam osoby, które chcą poprawić jakość swojego życia, mają trudności emocjonalne, przeżywają kryzys, chcą zmienić swoje funkcjonowanie psychiczne na bardziej satysfakcjonujące.

Beata Porębska – ZnanyLekarz.pl