Agnieszka Kubacka-Lisicka

Dzień dobry. 🙂 Jestem psychologiem o specjalności klinicznej i psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia, a także trenerką umiejętności społecznych. Pracuję z młodzieżą od 16 r. ż. i dorosłymi, udzielając pomocy psychologicznej i konsultacji. Prowadzę również psychoterapię indywidualną osób dorosłych w nurcie Gestalt.

Zapraszam Cię do kontaktu, jeśli potrzebujesz zadbać o swoje zdrowie psychiczne lub po prostu chcesz porozmawiać. Wspieram w budowaniu zdrowego poczucia własnej wartości, w trudnościach związanych z lękiem i obniżonym nastrojem, w sytuacji kryzysu i kłopotów w życiu osobistym. Zapraszam Cię niezależnie od Twojej tożsamości psychoseksualnej, pracuję również z osobami określającymi się jako „nieheteronormatywne”.

Prowadzę konsultacje rodzicielskie w duchu rodzicielstwa bliskości, również dla rodziców nastolatków neuroróżnorodnych (np. ze spektrum autyzmu). W przypadku konsultacji dotyczącej dziecka, pierwsze spotkanie odbywa się tylko z rodzicami/opiekunami prawnymi.

Swoją praktykę poddaję superwizji grupowej i indywidualnej, pracuję w oparciu o kodeksy etyczne Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Doświadczenie zdobywałam na stażu w Szpitalu Psychiatrycznym w Choroszczy, w Poradni Zdrowia Psychicznego Meandra i w prywatnej poradni psychologiczno – pedagogicznej Allegro, a także pracując w Środowiskowym Ośrodku Pomocy dla Dzieci i Młodzieży, Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym, prywatnym technikum i liceum TEB Edukacja i prywatnych przedszkolach.

Studiowałam również prawo na Wydziale Prawa UwB i przez kilka lat pracowałam w kancelarii prawnej.

Prywatnie jestem wielbicielką shinrin-yoku (kąpieli leśnych), Natury, spacerów z psami, fantastyki i kolorowanek dla dorosłych. Jestem też żoną, mamą dwóch młodych, bardzo aktywnych synów i fanką wolnej edukacji.

Niektóre studia i szkolenia:

– studia podyplomowe przygotowujące do wykonywania zawodu nauczyciela (przygotowanie pedagogiczne) w NWSP w Białymstoku

– szkolenie: Trener Umiejętności Społecznych I stopnia, Trener Umiejętności Społecznych II stopnia dla osób ze spektrum autyzmu w Studio Psychologiczne Joanna Węglarz

– szkolenie: Konsultacje psychologiczne w duchu rodzicielstwa bliskości w Bliskim Miejscu w Warszawie

– szkolenie: Interwencja kryzysowa w Szkole Psychoterapii Dialog w Warszawie

– szkolenie: Jak skutecznie pracować z osobami w kryzysie? w Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu

– szkolenie: Wprowadzenie do modelu IFS (Systemu Wewnętrznej Rodziny) w Skontaktowani Pracownia Relacji w Białymstoku

– szkolenie: Praktyk NLP i Praktyk NLP w biznesie w Yans Cron Consulting Group we Wrocławiu

– warsztaty: Bliżej siebie, bliżej dziecka w duchu NVC, Empatyczna komunikacja w Skontaktowani Pracownia Relacji w Białymstoku

Agnieszka Kubacka-Lisicka – ZnanyLekarz.pl